Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / WWW.DNSB.EU kaip veikia, kokios galimybės / "Dnsb.eu" e. savitarna butų ir kitų patalpų savininkams

Kas turi teisę ir kas gali sužinoti kiek yra sutaupytų lėšų bendrijoje? Nes, man, kaip bendrijos nariui yra svarbu. Ir ar įmanoma savo savitarnoje matyti bendrą informaciją dėl įsiskolinimų ir bendro bendirijos biudžeto. Pageidaujame, kad viskas būtų skaidriai, sukurti tokią grafą savitarnoje.

Neredaguotas klausimas:
Sveiki. Kas turi teisę ir kas gali sužinoti kiek yra sutaupytu lėšų bendrijoje? Nes, man, kaip bendrijos nariui yra svarbu. Ir ar įmanoma savo savitarnoje matyti bendrą informaciją dėl įsiskoloinimų ir bendro bendirijos biudžeto. Pageidaujame, kad viskas būtų skaidriai, sukurti tokią grafą savitarnoje. Ačiū Tikimės bendradarbiavimo
Klausimą uždavė: AURELIJUS, 2022-05-30
Paskutinė redakcija: 2022-05-31
Reitingas:
(balsavo 0)

Pinigų likučiai sąskaitose - nuolat kintantis dalykas, tačiau labai svarbu tai, kad bendrijos pirmininkas įvykdytų savo pareigą ir kasmet pateiktų metinę bendrijos veiklos ataskaitą kartu su revizijos ataskaita ir kartu su metinėmis finansinėmis ataskaitomis bei aiškinamuoju raštu. Bendrijos veiklos ir finansines ataskaitas turi patvirtinti bendrijos narių visuotinis susirinkimas, su jomis turi teisę susipažinti visi savininkai, jeigu ataskaitų nematėte, galite kreiptis į bendrijos pirmininką dėl susipažinimo. Šie dalykai įtvirtinti Bendrijų įstatyme.

Dažniausiai bendrijos pirmininkai ataskaitas įkelia į "Dnsb.eu" e. savitarną ir pažymi taip, kad jas galėtų matyti visi prie e. savitarnos prisijungę savininkai. Taip pat bendrijos pirmininkas gali įkelti biudžetą ir padaryti jį lengvai prieinamą visiems prie "Dnsb.eu" e. savitarnos prisijungusiems savininkams. Taip pat gali pateikti nurodymą UAB "Skaidri apskaitos sistema" buhalteriui aktyvuoti (padaryti matomą prisijungusiesiems) savininkų skolų nuasmenintus duomenis. Visos bendrijos gautos sąskaitos "Dnsb.eu"e.  savitarnoje prisijungusiems savininkams visada prieinamos.

Atskirus konkrečius klausimus dėl priimtų sprendimų, kaupiamųjų lėšų ir įmokų reikėtų užduoti bendrijos pirmininkui, jis turi pateikti išsamius paaiškinimus per 10 darbo dienų.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas