Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Kiek turiu sumokėti šią dieną? Nelabai suprantu - 2 vietose skirtingos sumos: mokesčiai ir mokėjimai - 19.81eur, atlikti mokėjima dabar - 1.19eur??

Neredaguotas klausimas:
sveiki, sakykite, kiek turiu sumoketi siai dienai? nelabai suprantu 2 vietose skirtingos sumos : mokesciai ir mokejimai 19.81eur / atlikti mokejima dabar 1.19eur ?? aciu
Klausimą uždavė: Renata (mok.kodas 412601), 2022-06-13
Paskutinė redakcija: 2022-06-15
Reitingas:
(balsavo 0)

Šioje viešoje konsultacijų skiltyje atsakinėjame į bendro pobūdžio klausimus. Mokestiniuose pranešimuose jums turėtų būti detalizuoti priskaitymai, nuorodytos permokos ir skolos, jeigu tokių buvo, ir turi būti įrašyta galutinė mokėtina suma. Gal buvo permoką ir todėl liko tik 1,19 Eur? Dėl detalesnio paaiškinimo kreipkitės į savo bendrijos pirmininką arba buhalterį (galbūt mokestiniame pranešime yra nurodytas buhalterojos telefono numeris?).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas