Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / VALDYBA / Valdybos narių kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Klausimas dėl valdybos legitimumo. Mūsų namo bendrijos įstatuose numatyta, kad valdyba susideda iš 5 narių. Šiuo metu, dėl 2 pasitraukusių narių, beliko 3. Ar šie trys valdybos nariai turi teisę priimti sprendimus valdyboje ir ar jie yra legitimūs, nes pagal įstatymą jame turi dalyvauti du trečdaliai valdybos narių (3,3 žmogaus jei matematiškai)?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki, kilo klausimas dėl valdybos legitimumo. Mūsų namo bendrijos įstatuose numatyta, kad valdyba susideda iš 5 narių. Šiuo metu, dėl 2 pasitraukusių narių, beliko 3. Ar šie trys valdybos nariai turi teisę priimti sprendimus valdyboje ir ar jie yra legitimus, nes pagal įstatymą jame turi dalyvauti du trečdaliai valdybos narių (3,3 žmogaus jei matematiškai)? Dėkui
Klausimą uždavė: linas, 2023-11-06
Paskutinė redakcija: 2023-11-07
Reitingas:
(balsavo 0)

Taip, Bendrijų įstatyme yra nuostata, kad "bendrijos valdybos posėdis yra teisėtas ir valdyba gali priimti sprendimus, kai jame dalyvauja daugiau kaip du trečdaliai bendrijos valdybos narių". Jeigu valdyboje kvorumas neįmanomas, sprendimų valdyba negali priimti. Reikia išrinkti trūkstamus valdybos narius. 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas