Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kas ir kokius mokesčius privalo mokėti bendrijoje

Kokie privalumai pasitraukus iš bendrijos narių? Ar mokėčiau mažiau mokesčių? Kas pasikeistų?

Neredaguotas klausimas:
Kokie privalumai pasitraukus iš bendrijos narių? Ar mokėčiau mažiau mokesčių? Kas pasikeistų?
Klausimą uždavė: Jonas, 2023-03-20
Paskutinė redakcija: 2023-03-20
Reitingas:
(balsavo 1)

Narystė bendrijoje nėra privaloma, kaip nėra privaloma, pavyzdžiui ir narystė kokioje nors politinėje partijoje.

Pasitraukus iš bendrijos mokesčiai nesikeistų, nes bendrija - tai veiklą organizuojantis vienetas, o mokesčiai paskirstomi visiems savininkams.

Prašymas išbraukti asmenį iš bendrijos narių sąrašo reikštų, kad tas savininkas nenori aktyviai dalyvauti priimant bendrijos sprendimus, kad jis atsisako balsavimo teisės bendrijos narių susirinkimuose ir bendrijos nariams balsuojant raštu, kad pasitiki kitais bendrijos nariais ir vykdys jų teisėtus sprendimus, nedalyvaudamas tuos sprendimus priimant (balsuojant).

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad iš bendrijos narių pasitraukęs savininkas ir toliau turi teisę balsuoti pagal kompetenciją organizuojamuose savininkų susirinkimuose ir savininkams balsuojant raštu (pavyzdžiui, tvirtinant pastato renovacijos klausimus ir kitus).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas