Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / VALDYBA / Koks asmuo gali būti renkamas valdybos nariu

Koks gali būti mažiausias bendrijos valdybos narių skaičius, neįskaičiuojant bendrijos pirmininko? Ar užtenka vieno revizoriaus ar būtina revizijos komisija?

Neredaguotas klausimas:
Koks gali būti mažiausias bendrijos valdybos narių skaičius neskaitant bendrijos pirmininko? Ar užtenka vieno revizoriaus ar būtina revizijos komisija?
Klausimą uždavė: Danguolė, 2023-04-30
Paskutinė redakcija: 2023-04-30
Reitingas:
(balsavo 0)

Valdybos narių, neįskaičiuoajnt bendrijos pirmininko, turi būti du arba daugiau, mažiausias valdybos narių skaičius įskaičiuojant bendrijos pirmininką (kuris kartu yra ir valdybos pirmininkas) - trys.

Bendrijos nariai, tvirtindami įstatus, sprendžia, ar reikia revizijos komisijos, ar užtenka ir vieno asmens revizoriaus (galimi abu variantai, reikia pasirinkti).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas