Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Mano klausimas buvo: ar savivaldybė teisi tikrindama bendrijos renkamus kaupiamuosius įnašus tik. pagal VĮ. reg. centro duomenis nors Savivaldybei pateikiau LAT 3K- 7 - 515 prieš patikrą, Savivaldybė į TAT sprendimą ignoravo ir naudojosi ti pirminiais Reg. centro duomenimis.

Neredaguotas klausimas:
Mano klausimas buvo : ar savivaldybė teisi tikrindama bendrijos renkamus kaupiamuosius įnašus tik. pagal VĮ. reg. centro duomenis nors Savivaldybei pateikiau LAT 3K- 7 - 515 prieš patikrą, Savivaldybė į TAT sprendimą ignoravo ir naudojosi ti pirminiais Reg. centro duomenimis.
Klausimą uždavė: Vytautas, 2023-11-14
Paskutinė redakcija: 2023-11-14
Reitingas:
(balsavo 0)

Manytume, kad ir savivaldybės specialistai turėtų vadovautis AT išaiškinimais, ypač jeigu į tai buvo nurodyta, tačiau klausimas nėra visai paprastas. Tikėtina, kad ir Bendrijų įstatyme tai turėtų būti patikslinta (kiek žinoma, rengiama atnaujinta įstatymo redakcija).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas