Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kaip paskirstomi (priskaitomi) mokesčiai bendrijoje

Mūsų name įsteigta bendrija, aš esu jos narys. Mano patalpos turi atskirą įėjimą iš lauko. Bendrijos sprendimu buvo užsakyta papildoma paslauga - bendrųjų patalpų valymas. Ar aš privalau mokėti už šias valymo paslaugas, nes tai nėra namo inžineriniai tinklai ir pan. Jei nebūčiau bendrijos narys, ar turėčiau mokėti už šias valymo paslaugas.

Neredaguotas klausimas:
Sveiki, turiu klausimą dėl mokesčių bendrijoje. mūsų name įsteigta bendrija, aš esu jos narys. mano patalpos turi atskirą įėjimą iš lauko. Bendriją administruoja atskira įmonė. Bendrijos sprendimu buvo užsakyta papildoma paslauga, bendrųjų patalpų valymas. Klausimas. 1. Ar aš privalau mokėti už šias valymo paslaugas, nes tai nėra namo inžineriniai tinklai ir pan. 2. Jei nebūčiau bendrijos narys ar turėčiau mokėti už šias valymo paslaugas. Dėkoju.
Klausimą uždavė: Andrejus, 2023-09-14
Paskutinė redakcija: 2023-09-14
Reitingas:
(balsavo 0)

Nesvarbu, ar esate bendrijos narys, ar juo nebūtumėte (tuomet netektumėte teisės balsuoti bendrijos nariams priimant sprendimus), visi savininkai turi vykdyti bendrijos narių ir visų (dalies) savininkų teisėtus sprendimus. Nemokėti už bendrųjų patalpų valymo paslaugas galėtumėte, jeigu de facto jomis nesinaudojate ir tai rodo bendrojo naudojimo objektų aprašas (t.y. jeigu tos patalpos apraše priskirtos kitiems savininkams, bet jums nepriskirtos).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas