Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / TURTAS, LĖŠOS, PARAMA / Parama bendrijai

Namo bendrija turi paramos gavėjo statusą ir gauna iš VMI 1,2% gyventojų pajamų mokesčio. Ar gali iš šių pinigų skriti bendrijos nario laidotuvėms?

Neredaguotas klausimas:
Namo bendrija turi paramos gavėjo statusą ir gauna iš VMI 1,2% gyventojų pajamų mokesčio. Ar gali iš šių pinigų skriti bendrijos nario laidotuvėms?
Klausimą uždavė: Melita, 2022-12-27
Paskutinė redakcija: 2022-12-28
Reitingas:
(balsavo 0)

Labdaros ir paramos įstatyme nurodyta, kad paramą galima naudoti visuomenei naudingiems tikslams ir yra paaiškinta, kas laikoma visuomeneni naudingais tikslais. Siūlytume pasitikrinti, ar jūsų tikslas patenka į apibrėžtį ir taip pat - tinkamai įvardinti savo tikslą. Dar siūlytume anksčiau ar vėliau gauti daugumos savininkų pritarimą, kad parama buvo panaudota tinkamai.

2. Paramos tikslas – teikti paramos dalykus šiame įstatyme nurodytiems paramos gavėjams jų įstatuose, nuostatuose ar kitose normose arba religinių bendruomenių, bendrijų ir centrų kanonuose, statutuose ir kitose normose numatytiems šio straipsnio 3 dalyje nurodytiems visuomenei naudingiems tikslams.

3. Visuomenei naudingais tikslais šiame įstatyme laikoma veikla tarptautinio bendradarbiavimo, žmogaus teisių apsaugos, mažumų integracijos, kultūros, religinių ir etinių vertybių puoselėjimo, švietimo, mokslo ir profesinio tobulinimo, neformaliojo ir pilietinio ugdymo, sporto, socialinės apsaugos ir darbo, sveikatos priežiūros, nacionalinio saugumo ir gynybos, teisėtvarkos, nusikalstamumo prevencijos, gyvenamosios aplinkos pritaikymo ir būsto plėtros, autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos, aplinkos apsaugos ir kitose visuomenei naudingomis ir nesavanaudiškomis pripažįstamose srityse.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas