Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / WWW.DNSB.EU kaip veikia, kokios galimybės / "Dnsb.eu" e. savitarna butų ir kitų patalpų savininkams

Negaunu sąskaitos už 02 mėn.

Neredaguotas klausimas:
Negaunu saskaitos uz 02 men.
Klausimą uždavė: Zita, 2021-03-21
Paskutinė redakcija: 2021-03-22
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu jūsų name įsteigta bendrija, dėl negaunamo mokestinio pranešimo (sąskaitos) siūlytume pasiteirauti jūsų bendrijos pirmininko.

Jeigu jūsų bendrijos buhalterinę apskaitą tvarko UAB "Skaidri apskaitos sistema", visus mokestinius pranešimus galite pasižiūrėti ir patys - prisijungę prie savitarnos www.dnsb.eu (reikės įvesti vartotojo vardą ir slaptažodį).

Savitarnos dalyje MANO MENIU > "Keisti duomenis" taip pat galite pažymėti, ar norite gauti mokestinius pranešimus į pašto dėžutę, galite nurodyti (pakeisti) savo e. pašto adresą - e. paštu irgi yra siunčiami mokestiniai pranešimai. Jeigu e. priemonėmis nesinaudojate, jūsų kontaktinių duomenų ir nurodymų pakeitimu pasirūpins bendrijos pirmininkas, kreipkitės į jį.

Taip pat informacijos ir galite pasiteirauti e. laišku UAB "Skaidri apskaitos sistema" e. pašto adresu info@dnsb.eu arba paskambinę telefono numeriu  8 (605) 31 605 - informacija bus suteikta tik tuomet, jeigu pateiksite savo vardą, pavardę, buto (patalpos) adresą, bendrijos pavadinimą ir patvirtinsite teikiamų duomenų teisingumą.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas