Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / SUSIRINKIMAS VISŲ BUTŲ IR KITŲ PATALPŲ SAVININKŲ / Visų butų ir kitų patalpų savininkų susirinkimo organizavimas

Norime sušaukti visų būtų savininkų visuotinį susirinkimą, bet bendrijos pirmininkas to nedaro. Surinkome parašus dėl susirinkimo sušaukimo, bet pirmininkas mūsų prašymo nepriima, liepė siųsti registruotu laišku. Taip ir padarėme. Kai pašto darbuotojas atnešė laišką, pirmininkas neįsileido, tada pašto darbuotojas išrašė kvietimą į pašto skyrių atsiimti laiško bet pirmininkas atsiimti laiško neina. Ką mum daryti? Valdybos nariai ir revizijos pirmininkas nori likti nuošalyje, nes nenori susipykti su bendrijos pirmininku.

Neredaguotas klausimas:
Norime sušaukti visų būtų savininkų visuotinai susirinkimą, bet bendrijos pirmininkas to nedaro. Surinkome parašus dėl susirinkimo sušaukimo, bet pirmininkas mūsų prašymo nepriima, liepė siųsti registruotu laišku. Taip ir padarėme. Kai pašto darbuotojas atnešė laišką, pirmininkas neįsileido, tada pašto darbuotojas išrašė kvietimą į pašto skyrių atsiimti laiško bet pirmininkas atsiimti laiško neina. Ką mum daryti? Valdybos nariai ir revizijos pirmininkas nori likti nuošalyje, nes nenori susipykti su bendrijos pirmininku.
Klausimą uždavė: Eugenijus, 2022-03-30
Paskutinė redakcija: 2022-04-01
Reitingas:
(balsavo 0)

Galbūt sprendimas galėtų būti toks: įmeskite pasirašytą reikalavimą į bendrijos buveinės pašto dėžutę ir pabandykite dar nueiti pas bendrijos pirmininką trise ir jam į teikti reikalavimą į rankas, gaunant ant kopijos žymą: "Gauta", data, vardas, pavardė, parašas. Pasirašykite ne mažiau kaip 3 asmenys aktą, kuriame aprašykite situaciją: kad tam tikrą datą buvo reikalavimas išsiųstas registruotu laišku, bet pirmininkas nepaėmė jo, kad tam tikrą datą įmetėte reikalavimą į bendrijos pašto dėžutę ir dar trise tam tikrą datą nešėte jam į namus (pažymėkite, ar paėmė ar nepamėmė dokumentą, net jeigu ir atsisakė paimti dokumentą, užsfiksuokite atsisakymo faktą). Praėjus mėnesiui po akto pasirašymo, jeigu bendrijos pirmininkas vis tiek nesušauks susirinkimo, sušaukite jį patys, pranešimą apie šaukiamą susirinkimą tegul pasirašo 1/4 arba daugiau savininkų. Aktą būtinai pridėkite prie susirinkimo protokolo. Organizuodami visų savininkų susirinkimą vadovaukitės LR Civilinio kodekso 4.85 str.

Arba dar galite parašyti skundą savivaldybei dėl to, kad bendrijos pirmininkas nevykdo savo pareigų, specialistai atliks patikrinimą, įpareigos pirmininką vykdyti pareigas.

 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas