Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / WWW.DNSB.EU kaip veikia, kokios galimybės / "Dnsb.eu" e. savitarna bendrijų pirmininkams

Noriu paklausti, ar man reikia atsijungti nuo vienos bendrijos, jeigu noriu pasižiūrėti kitos bendrijos dokumentus? Ar galiu matyti jas atskirai?

Neredaguotas klausimas:
Noriu paklausti ar man reikia atsijungti nuo vienos bendrijos, jeigu noriu pasižiūrėti kitos bendrijos dokumentus? Ar galiu matyti jas atskirai ? Pagarbiai
Klausimą uždavė: Aušrelė, 2021-08-10
Paskutinė redakcija: 2021-08-23
Reitingas:
(balsavo 0)

Kelių bendrijų pirmininkas į elektroninę sistemą "Dnsb.eu" gali jungtis vienu vartotojo vardu ir slaptažodžiu, o prisijungęs gali neatsijungdamas lengvai pereiti iš vienos bendrijos savitarnos erdvės į kitos bendrijos savitarnos erdvę, dalyje PASKYRA pasirinkdamas, kurios bendrijos informaciją jis nori matyti ir tvarkyti. Jeigu jums tokia paslauga dar nėra suteikta, bet yra reikalinga, parašykite sistemoje nurodymą buhalteriu arba parašykite laišką adresu info@dnsb.eu.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas