Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / www.dnsb.eu KAIP VEIKIA, KOKIOS GALIMYBĖS / "Dnsb.eu" e. savitarna bendrijų pirmininkams

susijęs klausimas

"Dnsb.eu" e. savitarna bendrijų pirmininkams (2021-02-17) komentarų: 0 peržiūrų: 300

E. sistemoje „Dnsb.eu“ bendrijų pirmininkai gali pateikti įvairią informaciją bendrijų nariams ir kitiems savininkams, įrašydami ją įvairiuose puslapiuose, pavyzdžiui, puslapyje „Pradžia“, „Naujienos bendrijoje“ ar kituose, ir ne tik jau esamuose, bet ir savo pačių papildomai sukurtuose. Šią informaciją bendrijos nariai ir kiti savininkai gali peržiūrėti prisijungę prie „Dnsb.eu“ savitarnos savo unikaliu vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Jie gali pasižiūrėti ir pateiktus mokestinius pranešimus, pasitikrinti mokėtinas sumas, pasižiūrėti mokėjimų istoriją. Skaidrumą užtikrina tai, kad e. savitarnoje savininkai gali pasižiūrėti bendrijos sąskaitas, taip pat pirmininko įkeltus dokumentus, pavyzdžiui, protokolus, gaunamus raštus ir pan. „Pradžios“ puslapyje rekomenduotume pateikti pagrindinę informaciją apie bendriją (įregistravimo data, registracijos kodas, banko sąskaitų numeriai, e. pašto adresas, valdymo organai... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Noriu paklausti, ar man reikia atsijungti nuo vienos bendrijos, jeigu noriu pasižiūrėti kitos bendrijos dokumentus? Ar galiu matyti jas atskirai? (2021-08-10) komentarų: 0 peržiūrų: 68

Kelių bendrijų pirmininkas į elektroninę sistemą "Dnsb.eu" gali jungtis vienu vartotojo vardu ir slaptažodžiu, o prisijungęs gali neatsijungdamas lengvai pereiti iš vienos bendrijos savitarnos erdvės į kitos bendrijos savitarnos erdvę, dalyje PASKYRA pasirinkdamas, kurios bendrijos informaciją jis nori matyti ir tvarkyti. Jeigu jums tokia paslauga dar nėra suteikta, bet yra reikalinga, parašykite sistemoje nurodymą buhalteriu arba parašykite laišką adresu info@dnsb.eu.