Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / WWW.DNSB.EU kaip veikia, kokios galimybės / "Dnsb.eu" e. savitarna bendrijų pirmininkams

susijęs klausimas

"Dnsb.eu" e. savitarna bendrijų pirmininkams (2021-02-17) komentarų: 0 peržiūrų: 785

E. sistemoje „Dnsb.eu“ bendrijų pirmininkai gali pateikti įvairią informaciją bendrijų nariams ir kitiems savininkams, įrašydami ją įvairiuose puslapiuose, pavyzdžiui, puslapyje „Pradžia“, „Naujienos bendrijoje“ ar kituose, ir ne tik jau esamuose, bet ir savo pačių papildomai sukurtuose. Šią informaciją bendrijos nariai ir kiti savininkai gali peržiūrėti prisijungę prie „Dnsb.eu“ savitarnos savo unikaliu vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Jie gali pasižiūrėti ir pateiktus mokestinius pranešimus, pasitikrinti mokėtinas sumas, pasižiūrėti mokėjimų istoriją. Skaidrumą užtikrina tai, kad e. savitarnoje savininkai gali pasižiūrėti bendrijos sąskaitas, taip pat pirmininko įkeltus dokumentus, pavyzdžiui, protokolus, gaunamus raštus ir pan. „Pradžios“ puslapyje rekomenduotume pateikti pagrindinę informaciją apie bendriją (įregistravimo data, registracijos kodas, banko sąskaitų numeriai, e. pašto adresas, valdymo organai... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Noriu paklausti, ar man reikia atsijungti nuo vienos bendrijos, jeigu noriu pasižiūrėti kitos bendrijos dokumentus? Ar galiu matyti jas atskirai? (2021-08-10) komentarų: 0 peržiūrų: 491

Kelių bendrijų pirmininkas į elektroninę sistemą "Dnsb.eu" gali jungtis vienu vartotojo vardu ir slaptažodžiu, o prisijungęs gali neatsijungdamas lengvai pereiti iš vienos bendrijos savitarnos erdvės į kitos bendrijos savitarnos erdvę, dalyje PASKYRA pasirinkdamas, kurios bendrijos informaciją jis nori matyti ir tvarkyti. Jeigu jums tokia paslauga dar nėra suteikta, bet yra reikalinga, parašykite sistemoje nurodymą buhalteriu arba parašykite laišką adresu info@dnsb.eu.
susijęs klausimas

Esu naujai išrinkta DNSB pirmininkė Vilniaus m., daug kas neaišku, kyla daug klausymų, kaip mūsų bendrijai tapti "Dnsb.eu" nare ir gauti jūsų bendrovės pagalbą? (2021-12-02) komentarų: 0 peržiūrų: 440

Dėl bendradarbiavimo su UAB "Skaidri apskaitos sistema", kuri teikia bendrijoms buhalterinės apskaitos ir konsultacijų bendrijos veiklos klausimais paslaugas, galite kreiptis užpildydami prašymą internetu: https://www.dnsb.eu/puslapis/5-bendrijoms-siulomos-apskaitos-paslaugos/, puslapio apačioje esančioje dalyje "Gaukite pasilūlymą užpildę formą" arba rašykite e. paštu info@dnsb.eu, arba skambinkite telefonu 8 (605) 31 605.
susijęs klausimas

Reikėtų papildomai nurodyti dar ir šiuos deklaruojamus garažų apšvietimo duomenis: dieninio naudojimo skaitiklis už 2021 m. 12 mėn. - 7400, pastaba: paskutinį kartą buvo deklaruota liepą - 7515 (už 2021 m. 12 mėn.); naktinio naudojimo skaitiklis už 2021 m.12 mėn. - 8632, pastaba: visai nebuvo deklaruoti iki 9022 (už 2021 m. 12 mėn.). Giedrius (2022-01-02) komentarų: 0 peržiūrų: 438

Savo pranešimą jūs pateikėte viešoje erdvėje, kurioje konsultuojame bendro pobūdžio klausimais, čia mes net nematome, apie kurią bendriją eina kalba... Jeigu norėtumėte pateikti konkrečius nurodymus buhalteriui, turėtumėte juos pateikti "Dnsb.eu" savitarnos pirmininko dalyje "Darbų nurodymai" arba nusiųsti e. paštu info@dnsb.eu.
susijęs klausimas

Pasikeitė buto savininkas. Kaip pakeisti mokėtojo pavardę? (2023-03-03) komentarų: 0 peržiūrų: 205

Pasikeitus savininkui, bendrijos pirmininkas buhalteriui turi pateikti NTR duomenų išrašą, kuriame matosi naujojo savininko vardas ir pavardė, ir turi pateikti jo e. pašto adresą, kuriuo jam bus siunčiami mokestiniai pranešimai. Bendrijos pirmininkas gali pateikti buhalteriui nurodymą e. savitarnoje "Dnsb.eu" arba e. paštu info@dnsb.eu. Asmens duomenys gali būti keičiami tik remiantis oficialiais duomenimis.