Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Pagal Bendrijų įstatymą, negalima naudoti bendrijos lėšų teisminiams ginčams spręsti tarp valdymo organo ir narių. Ar yra teisinis kelias priversti bendrijos narį vykdyti susirnkimo sprendimus (keisti radiatorius ir pan.). Ar teisiniai ginčai galioja skoloms?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki, Pagal Bendrijų įstatymą, negalima naudoti bendrijos lėšų teisminiams ginčams spręsti tarp valdymo organo ir narių. Ar yra teisinis kelias priversti bendrijos narį vykdyti susirnkimo sprendimus (keisti radiatorius ir pan.). Ar teisiniai ginčai galioja skoloms?
Klausimą uždavė: Laurynas, 2023-06-07
Paskutinė redakcija: 2023-06-07
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu sprendimas yra bendrijos narių arba savininkų, tai ginčas ne su bendrijos pirmininku (valdymo organu), o su bendrija, pirmininkas tik atstovauja bendrijai kaip vadovas. 

Skolas išieškoti galima teismine tvarka, tai gan greitas būdas (jeigu per tam tikrą laiką skolininkas nepradeda ginčo) ir efektyvus būdas (įprastai po to skolų mažėja).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas