Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Pas mane elektros skaitiklis persisisuko ir vėl skalė nuo nulio. Pirmininkas buvo informuotas (susiųstos visos reikalingos nuotraukos). Tačiau pas jus niekas nepasikeitė ir nė žiūrite mano deklaruotų duomenų, o patys skaičiuojate automatiškai vidurkį.

Neredaguotas klausimas:
Sveiki esu iš Laisvės 83-216 Pas mane elektros skaitiklis persisisuko ir vėl skalė nuo nulio,.Pirmininkas buvo informuotas (susiustos visos reikalingos nuotraukos) Tačiau pas jus niekas nepasikeitė ir ne žiūrite mano deklaruotų duomenų o patys skaičiuoja te automatiškai vidurkį.
Klausimą uždavė: Gediminas, 2023-03-12
Paskutinė redakcija: 2023-03-13
Reitingas:
(balsavo 0)

Siūlytume kreiptis į bendrijos pirmininką dar kąrtą, išsiaškinkite iki galo, kas už ką atsakingas, kaip kas skaičiuojama. Jeigu rodmenys deklaruojami "Dnsb.eu" e. sistemoje, bendrijos pirmininkas turi pateikti nurodymus buhalteriui dėl tam keitimų.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas