Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Per kiek dienų reikia perduoti dokumentus naujam išrinktajam pirmininkui. Ar gali naujai išrinktas pirmininkas pareikšti,reikalauti, kokius dokumentus turi perduoti senasis pirmininkas niekada nedirbęs tokio darbo.

Neredaguotas klausimas:
Per kiek dienų turi perduoti dokumentus naujam išrinktam pirmininkui.Ir ar gali naujai išrinktas pirmininkas pareikšti ,reikalauti, kokius dokumentus turi perduoti senasis pirmininkas niekada nedirbęs tokio darbo.Ačiū.
Klausimą uždavė: Rima, 2022-10-20
Paskutinė redakcija: 2022-10-20
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrijos dokumentai nėra asmeninė nuosavybė, tai bendrijos dokumentai. Buvęs bendrijos pirmininkas naujajam bendrijos pirmininkui nedelsdamas turi perduoti visus turimus bendrijos dokumentus. Geroji praktika - pasirašant dokumentų perdavimo aktą. Jeigu kokių reikalaujamų dokumentų nėra, akte galima taip ir pažymėti.

SVARBU. Siūlytume pasitikrinti, ar išrinktasis bendrijos pirmininkas jau yra įregistruotas bendrijos vadovu VĮ Registrų centre, patartume šio momento sulaukti, nes būna, kad teisininkai atmeta pateiktus dokumentus ir neregistruoja naujojo pirmininko, jeigu nustato procedūrų pažeidimų. Siūlytume spręsti taip: bendrijos dokumentus valdo įregistruotasis bendrijos vadovas.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas