Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / VALDYBA / Kas renka ir atšaukia valdybos narius

Praėjus keliems mėnesiams po naujos valdybos rinkimų, vienas išrinktas valdybos narys nori atsistatydinti iš valdybos nario posto. Jam atsistatydinus valdybos narių skaičius neatitiktų minimalaus valdybos narių reikalavimo pagal bendrijos įstatus. Ar galima organizuoti rinkimus tik tai vienai atsilaisvinusiai valdybos nario pozicijai ?

Neredaguotas klausimas:
Laba diena, Situaciją: praėjus keliems mėnesiams po naujos valdybos rinkimų, vienas išrinktas valdybos narys nori atsistatydinti iš valdybos nario posto. Jam atsistatydinus valdybos narių skaičius neatitiktu minimalaus valdybos narių reikalavimo pagal bendrijos įstatus. Klausimas ar galima organizuoti rinkimus tik tai vienai atsilaisvinusiai valdybos nario pozicijai ?
Klausimą uždavė: Andrius, 2023-01-23
Paskutinė redakcija: 2023-01-23
Reitingas:
(balsavo 0)

Net jeigu vienas valdybos narys atsistatydintų, valdybos narių skaičius, pagal kurį nustatomas kvorumas, būtų tas, kuris įrašytas bendrijos įstatuose. Ne tik galima, bet ir reikia nedelsiant organizuoti trūkstamo valdybos nario rinkimą. Svarbu laikytis nustatytų procedūrų. Naują išrinktąjį valdybos narį reikės įregistruoti (tik tuomet bus išregistruotas tas, kuris atsistatydino).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas