Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / WWW.DNSB.EU kaip veikia, kokios galimybės / "Dnsb.eu" e. savitarna butų ir kitų patalpų savininkams

Prašau pagalbos, nes nemoku prisijungti prie e.sistemos "Dnsb.eu.

Neredaguotas klausimas:
Prasau pagalbos, nes nemoku prisijungti prie sistemos.
Klausimą uždavė: VIDA, 2021-11-20
Paskutinė redakcija: 2021-11-22
Reitingas:
(balsavo 0)

Siūlome pabandyti jungtis vadovaujantis toliau pateikta instrukcija, jeigu vis tiek nepavyktų, siūlome paskambinti telefonu 8605 31605, jums patars.

Elektronine informacine sistema "Dnsb.eu" gali naudotis visų bendrijų, kurios yra sudariusios bendradarbiavimo sutartis su UAB "Skaidri apskaitos sistema", nariai ir kiti butų (patalpų) savininkai.

1. Pirminių prisijungimo duomenų ieškokite jūsų bendrijos jums pateiktame mokestiniame pranešime (kiekvieną mėnesį suiunčiamas e. paštu arba įmetamas į pašto dėžutę).

Kiekvieno savininkams parengto mėnesinio mokestinio pranešimo viršutiniame kampe būna įrašytas jo vartotojo vardas, kuris pirmą kartą jungiantis prie "Dnsb.eu" e. savitarnos yra ir slaptažodis (sutampa, reikia pakartoti).

2. Sužinoję savo vartotojo vardą (įprastai tai kelios raidės ir keli skaičiai), eikite į interneto svetainę www.dnsb.eu ir įveskite tą vardą du kartus - ir kaip vartotojo vardą, ir kaip slaptažodį (žr. paveikslėlyje žemiau, parašyta raudonai).3. Prisijungę prie "Dnsb.eu" e. savitarnos skilties MANO MENIU dalyje "Keisti duomenis" slaptažodį pasikeiskite, susikurdami savo unikalų. Čia galima pateikti (keisti) ir daugiau savo nurodymų: dėl mokestinio pranešimo įteikimo būdo, savo e. pašto adreso pateikimo ir kt.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas