Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Prašau pakeisti savininkės pavardę siunčiamose sąskaitose už bendrijos paslaugas. Laiškai vis dar ateina senosios savininkės vardu, o turėtų būti naujosios.

Neredaguotas klausimas:
Prašau pakeisti savininkės pavardę siunčiamose sąskaitose už bendrijos paslaugas. Laiškai vis dar ateina senosios savininkės Daivos Petraitienės vardu, o turėtų būti naujosios - Agnės Biliūnaitės. Kalbu apie adresą A.Vivulskio g. 15-19, Vilnius. Ačiū.
Klausimą uždavė: Agnė, 2022-05-27
Paskutinė redakcija: 2022-05-27
Reitingas:
(balsavo 0)

Dėl pavardės pakeitimo mokestiniuose pranešimuose geriausia kreiptis į jūsų bendrijos pirmininką, jis atstovauja bendrijai ir jis turėtų organizuoti procedūrą. Pavardei pakeisti reikalingas teisinis pagrindas, pavyzdžiui, nekilnojamo turto nuosavybę įrodantis dokumentas ar pan.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas