Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / SUSIRINKIMAS VISUOTINIS BENDRIJOS NARIŲ

Rekomenduojame peržiūrėti šios temos potemes:

susijęs klausimas

Ką reikėtų daryti tuo atveju, kai nesusirenka bendrijos narių visuotinis susirinikimas (nėra kvorumo), kaip patvirtinti biudžetą? (2022-12-08) komentarų: 0 peržiūrų: 131

Kai susirinkimas neįvyksta, nes nesusirenka pakankamas bendrijos narių skaičius, galima šaukti pakartotinį susirinkimą neįvykusio susirinkimo darbotvarkės klausimais arba galima organizuoti balsavimą raštu (žr. Bendrijų įstatymo 11 str.) Arba galima po kiek laiko vėl organizuoti susirinkimą, raginant narius dalyvauti, pateikiant jiems informaciją apie galimybę pasinaudoti balsavimo teisės perleidimo sutartimi, notariniais įgaliojimais ir galimybe iš anksto raštu... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Ar anksčiau įvykusio bendrijos narių susirinkimo protokolas gali būti taisomas dabar, koreguojamas, įrašoma tam tikra redakcija po susirinkimo fakto? Vienas iš bendrijos narių primygtinai reikalauja vieno punkto redagavimo. O patys mes kol kas nerandame info. (2023-01-18) komentarų: 0 peržiūrų: 75

Negalima keisti sprendimų, kurie buvo priimti susirinkime. Nebent protokole įsivėlusi neginčytinai akivaizdi korektūros klaida, tuomet gal ir galima parašyti, kad tekstas toks, keičiamas į tekstą tokį ištaisant klaidą tam, kad atitiktų susirinkime priimtą sprendimą ar pan. Tokį taisymą savo parašais turėtų patvirtinti susirinkimo pirmininkas ir susirinkimo sekretorius (jie prisiima atsakomybę). Redikėtų elgtis atsargiai ir atsakingai.