Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

1981m. buvo įregistruotas Registru centre, vėliai garažą perdaviau sūnui ir garažų bendrija visuotiniame susirikime tai patvirtino. Visus mokesčius pradėjo mokėti sūnus, bet pasikeitus pirmininkams jam jokių mokesčių nepriskaičiuoja ir reikalauja, kad persiregistruutų registrų centre, bet pažymųapie peregistravimą bendrijoje neduoda. Kaip registrų centre įregistruoti garažą, kuriuo nesinaudoju, sūnaus vardu?

Neredaguotas klausimas:
1981m.buvo iregistruotas registru centre,veliai garaza perdaviau sunui ir garazu bendrija visuotiniame susirikime,tai patvirtino.visus mokescius pradejo moketi sunus,bet pasikeitruspirmininkams jam jokiu mokesciu nepriskaiciuoja ir reikalauja,kad persiregistrutu registru centre,bet pazymu,apie peregistravima bendrijoje neduoda.kaip registru centre iregistruoti garaza,kuriuo nesinaudoju sunaus vardu.
Klausimą uždavė: Juozas, 2023-04-20
Paskutinė redakcija: 2023-04-21
Reitingas:
(balsavo 0)

Dėl nekilnojamojo turto (garažo) nuosavybės teisės perdavimo sūnui reikėtų kreiptis į notarą, kuris parengs ir patvirtins tinkamus dokumentus, paaiškins veiksmus.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas