Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

išėjimai ant stogo daugiabučio gyvenamuose pastatuose. Ar visiems namo gyventojams turi būti suteikta galimybė patekti ant stogo.

Neredaguotas klausimas:
išėjimai ant stogo daugiabučio gyvenamuose pastatuose. Ar visiems namo gyventojams turi būti suteikta galimybė patekti ant stogo.
Klausimą uždavė: Mindaugas, 2023-04-24
Paskutinė redakcija: 2023-04-24
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu ant stogo nėra įrengta bendrojo naudojimo terasa ar jis nėra kaip nors kitaip pritaikytas juo visiems naudotis, menytume, kad ant stogo lipti reikėtų tik būtinais atvejais ir tik su bendrijos pirmininko žinia - kai reikia atlikti apžiūrą, kai reikia atlikti remonto darbus ir pan. Tai ir stogo dangos tausojimo, ir saugumo užtikrinimo klausimas...

Komentarai (1) 1-1
  1. Aldona

    2023-06-20, 16:13:01
    Klausimas niormalus ir daugeliui aktualus, bet atsakymas tarsi iš kosmoso. Kokia dar terasa poenkiaaukščiuose ar net 12-aukščiuose gyv. pastatuose? O jei bendrijos juose nėra? Tai ką tuomet daryti, jei privertė reikalas apžiūrėti stogą, kad išsiaiškintum kodėl drėgsta buto lubos gyvenančiam 5 aukšte ir tada pateikti savo argumentus "apžiūristams"?

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas