Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kaip paskirstomi (priskaitomi) mokesčiai bendrijoje

Ad.imonė neteisingai pateikė sumas už tam tikrą paslaugą, suma sumokėta, o kai pripažinta neteisėta, daroma užskaita už kom. paslaugas. Ar teisėta, pvz., suma 400 eur, ar per 3 metus gražinęs tą sumą, kurią sumokėjau iškart.

Neredaguotas klausimas:
Ad.imone neteisingai pateike sumas uz tam tikra paslauga, suma sumoketa, o kai pripazinta neteiseta, daroma uzskaita uz kom.paslaugas. Ar teiseta, pvz, suma 400 eur, ar per 3 metus grazines ta suma, kuria sumokejau iskart.
Klausimą uždavė: DALE, 2022-02-23
Paskutinė redakcija: 2022-02-23
Reitingas:
(balsavo 0)

Prašytume klausimus formuluoti aiškiau, ne viską supratome... Būna patvirtintas planas, kokia eilės tvarka įskaitomi gaunami mokestiniai įnašai, galbūt, jeigu buvote skolinga, gautais pinigais padengė jūsų skolą? Jeigu skolinga nebuvote, siūlytume raštu pareikalauti grąžinti sumokėtus pinigus, paaiškinant, kodėl juos mokėjote ir kodėl norėtumėte, kad jie būtų grąžinti (galbūt nesutinkate mokėti už paslaugas anvansu), nurodant, kaip (į kokią banko sąskaitą), iki kada permokėti pinigai turėtų būti grąžinti. Kilus ginčui pagalbos galima kreiptis į savivaldybę, neišspriandžiamus ginčus nagrinėja teismai.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas