Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kaip paskirstomi (priskaitomi) mokesčiai bendrijoje

Kokiu pagrindu iš bendrijos pinigų buvo sumoketa antstoliui už Vardenį Pavardenį?

Neredaguotas klausimas:
sveiki, kokiu pagrindu iz bendrijos pinigu buvo sumoketa antstoliui uz L.Ragelski? 2022.01.31 - 61.57e 2022.03.02 - 61.57e?
Klausimą uždavė: Renata, 2022-03-05
Paskutinė redakcija: 2022-03-07
Reitingas:
(balsavo 0)

Paaiškinimo dėl priskaitytų mokesčių siūlytume raštu kreiptis į jūsų bendrijos pirmininką (buhalteris priskaito įnašus pagal bendrijos pirmininko pateiktus dokumentus ir jo nurodymus). Jeigu per 10 darbo dienų paaiškinimo negautumėte (žr. Bendrijų įstatymo 14 str. 7 dalį), galite kreiptis į bendrijos ginčus nagrinėjantį asmenį arba ginčių nagrinėjimo komisiją, jeigu jūsų bendrijoje tokia pozicija yra, arba galite bendrijos pirmininko tam tikrus veiksmus apskųsti jūsų savivaldybei, specialistai atliks patikrinimą, pateiks išvadas, gali pateikti nurodymų jūsų bendrijos pirmininkui ir pan.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas