Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KAUPIAMOSIOS LĖŠOS / Kaupiamųjų lėšų tvirtinimas

Ar balsavimas dėl kaupiamųjų lėšų didinimo ar mažinimo yra priskiriamas bendriems interesams jei balsuoti nori ne bendrijos narys, o tik patalpų savininkas.

Neredaguotas klausimas:
Ar balsavimas dėl kaupiamųjų lėšų didinimo ar mažinimo yra priskiriamas bendriems interesams jei balsuoti nori ne bendrijos narys, o tik patalpų savininkas.
Klausimą uždavė: Nota, 2023-08-02
Paskutinė redakcija: 2023-08-03
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu kaupiama atsargai pagal tarifą, nurodytą Vyriausybės, jokio savininkų nei bendrijos narių pritarimo nereikia.
Jeigu norima atsargai kaupti daugiau nei nurodyta Vuriausybės tvarkoje, reikia daugumos savininkų pritarimo.
Jeigu norima kaupti pagal ilgalaikį planą (kai konkretiems darbams kaupiama dvejus ir daugiau metų), tą planą tvirtina bendrijos nariai, bet tarifą patvirtinti turi daugiau nei pusė visų savininkų.


Žr. BUTŲ IR KITŲ PATALPŲ SAVININKŲ LĖŠŲ, SKIRIAMŲ NAMUI (STATINIUI) ATNAUJINTI PAGAL PRIVALOMUOSIUS STATINIŲ NAUDOJIMO IR PRIEŽIŪROS REIKALAVIMUS, KAUPIMO, JŲ DYDŽIO APSKAIČIAVIMO IR SUKAUPTŲ LĖŠŲ APSAUGOS TVARKOS APRAŠĄ.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas