Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Ar bendrijos pirmininkas atsakingas už namo teritorijos (įvažiuojamosios kiemo dalies) priežiūrą žiemos metu (slidu, nėra smėlio, nevalyti keliai)?

Neredaguotas klausimas:
ar namo pirmininkas atsakingas uz namo teritorijos ( ivaziuojamosios kiemo dalies) prieziura ziemos metu ( slidu,nera smelio,nevalyti keliai)?
Klausimą uždavė: jonas, 2021-02-08
Paskutinė redakcija: 2021-02-11
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu žemės sklypas yra to namo butų ir kitų patalpų savininkų bendrosios dalinės nuosavybės teise ar kitais įstatymų nustatytais pagrindais (pavyzdžiui, yra pasirašyta nuomos sutartis) bendrai naudojamas ir valdomas, bendrija privalo ta teritorija rūpintis, ją prižiūrėti, be kitų dalykų, turi užtikrinti ir tai, kad slidi danga nekeltų grėsmės žmonių sveikatai ir panašiai. Bendrijos visą veiklą organizuoja bendrijos pirmininkas, tai jo pareiga.

Dėl valstybės prižiūrimų kelių ir šaligatvių tinkamos priežiūros jūs galite kreiptis į savo miesto savivaldybę, paragindami laiku sutvarkyti jūsų nurodytą teritoriją. Žinoma, kai sninga tiek daug kaip šiemet, savivaldybių samdomos įmonės ne visada suspėja laiku pasirūpinti visais keliais ir šaligatviais, todėl galite ir patys geranoriškai pasirūpinti savo saugumu. Grėsmė žmonių sveikatai (pavyzdžiui, slidu einantiems) - rimtas pagrindas imtis veiklos. Be to, savanoriška veikla suteikia džiaugsmo.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas