Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Kas renka ir atšaukia bendrijos pirmininką iš pareigų

Ar bendrijos pirmininkas gali būti renkamas ir atšaukiamas bendrijos nariams iš anksto pareiškiant nuomonę raštu?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki, norėjau paklausti ar butu savininkų bendrijos pirmininkas gali būti renkamas / atšaukiamas bendrijos nariams iš anksto pareiškiant nuomonę raštu (balsavimo biuletenio ar kita forma)?
Klausimą uždavė: Vytautas, 2022-02-01
Paskutinė redakcija: 2022-02-01
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu bendrijos įstatuose yra numatyta galimybė bendrijos nariams iš anksto raštu pareikšti savo nuomonę paskelbto bendrijos narių visuotinio susirinkimo darbotvarkės klausimais, tai galima daryti ir tuomet, kai darbotvarkėje numatyta rinkti ar atšaukti bendrijos pirmininką. Vieni bendrijos nariai ateis į susirinkimą ir balsuos pakeldami rankas, o nuomonę iš anksto raštu pateikusieji irgi bus laikomi dalyvavusiais, jų balsai bus įtraukti skaičiuojant bendrus balsus. Iš anksto raštu pareikštos nuomonės dokumentai bus pridėti prie protokolo.

PASTABA. Nuomonę raštu reikėtų pareikšti visais darbotvarkės klausimais, taip pat ir dėl susirinkimo pirmininko, sekretoriaus, balsus skaičiuosiančio asmens... (šaukiant susirinkimą verta pateikti siūlymų balsavimui).

P.S. Iš anksto raštu nuomonė gali būti reiškiama tik tuomet, kai šaukiamas susirinkimas, o balsavimas raštu - kai susirinkimas nėra šaukiamas, kai visiems nariams įteikiami balsavimo raštu biuleteniai.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas