Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Kas renka ir atšaukia bendrijos pirmininką iš pareigų

Kiek reikia surinkti bendrijos narių parašų, kad butų išrinktas /perrinktas bendrijos pirmininkas?

Neredaguotas klausimas:
Kiek reikia surinkti bendrijos narių parašų, kad butų išrinktas /perrinktas pirmininkas? Ačiū
Klausimą uždavė: Kristina, 2021-12-29
Paskutinė redakcija: 2021-12-30
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrijos pirmininką renka bendrijos narių visuotinis susirinkimas. Susirinkime turi dalyvauti daugiau nei pusė visų bendrijos narių (patikrinimui pridedamas bendrijos narių sąršas), už asmens išrinkimą bendrijos pirmininku turi balsuoti daugiau nei 2/3 tame susirinkime dalyvaujančių bendrijos narių.

P.S. Bendrijos narių susirinkime gali dalyvauti ir balsuoti pagal laisvos formos balsavimo teisės perleidimo sutartis dalyvaujantys bendrijos narių atstovai, taip pat jų atstovai pagal notarinius įgaliojimus. Jeigu bendrijos įstatuose yra numatyta galimybė bendrijos nariams iš anksto raštu pareikšti savo nuomonę paskelbto susirinkimo darbotvarkės klausimais, tokia jų nuomonė taip pat turi būti įtraukta skaičiuojant balsus.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas