Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Ar bendrijos pirmininkas gali suorganizuoti vieno kanalizacijos stovo (penkiaaukščiame name nuo pirmo iki penkto aukšto) pakeitimą be daugumos namo gyventojų sutikimo teigdamas, kad tai buvo avarinis atvejas?

Neredaguotas klausimas:
Ar bendrijos pirmininkas gali suorganizuoti vieno kanalizacijos stovo (penkiaaukščiame name nuo pirmo iki penkto aukšto)pakeitimą be daugumos namo gyventojų sutikimo teigdamas, kad tai buvo avarinis atvejas?
Klausimą uždavė: Danguolė, 2023-04-30
Paskutinė redakcija: 2023-04-30
Reitingas:
(balsavo 0)

Avarinį atvejį reikėtų patvirtinti specialistų apžiūros aktu arba kokia kita faktine medžiaga. Avariją galima likviduoti be savininkų sutikimo, bet avarijos likvidavimas - tai ne atnaujinimas pagerinant ar pakeičiant nauju darbai, avarijos likvidavimas - tai darbai, kuriais pašalinama avarinė būklė lokaliai tik avarijos vietoje, nebent kitaip avarijos likviduoti nebuvo galimybės ir teko pakeisti dalį stovo.
 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas