Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BALSAVIMAS RAŠTU VISŲ BUTŲ IR KITŲ PATALPŲ SAVININKŲ / Kas nustato visų butų ir kitų patalpų savininkų balsavimo raštu tvarką

Ar butų ir litų patalpų visų savininkų balsavimo raštu biuletenyje reikia nurodyti balsų skaičiavimo dieną, vietą? Ar reikalingas įrašas apie balsų skaičiavimo komisijos sudarymą, ar galima pasiūlyti tą dieną esantiems gyventojams dalyvauti balsų skaičiavime?

Neredaguotas klausimas:
Ar savininkų balsavimo raštu biuletenyje reikia nurodyti balsų skaičiavimo dieną, vietą? Ar reikalingas įrašas apie balsų skaičiavimo komisijos sudarymą, ar galima pasiūlyti tą dieną esantiems gyventojams dalyvauti balsų skaičiavime?
Klausimą uždavė: Meda, 2021-09-29
Paskutinė redakcija: 2021-09-29
Reitingas:
(balsavo 0)

Visų savininkų balsavimo raštu tvarką nustato Vyriausybės įgaliota institucija, dokumentą galite pasižiūrėti čia: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.A6677E8F7E39/asr. (Taip pat žiūrėkite puslapio dešinėje pridėtus priedus - biuletenio ir protokolo pavyzdžius).

Balsų skaičiavimo diena, vieta, taip pat ir informacija apie balsų skaičiavimo komisijos sudarymą ir galimybę savininkams dalyvauti balsų skaičiavime rašoma pranešime apie rengiamą balsavimą raštu. Šis pranešimas turi būti pateiktas savininkams ne vėliau kaip dvi savaitės iki balsavimo raštu pradžios. Apie tai skaitykite "Butų ir kitų patalpų savininkų balsavimo raštu, priimant sprendimus, tvarkos aprašo" 5 dalį. Balsavimo raštu biuletenį renkite pagal pateiktą pavyzdį, aprašymą, kaip jį parengti ir kaip įteikti savininkams rasite paminėto tvarkos aprašo 6 dalyje.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas