Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BALSAVIMAS RAŠTU VISŲ BUTŲ IR KITŲ PATALPŲ SAVININKŲ / Kas nustato visų butų ir kitų patalpų savininkų balsavimo raštu tvarką

susijęs klausimas

Kas nustato visų butų ir kitų patalpų savininkų balsavimo raštu tvarką? (2021-02-04) komentarų: 0 peržiūrų: 143

Visų butų ir kitų patalpų savininkų balsavimo raštu tvarką nustato Vyriausybės įgaliota institucija (žr. Bendrijų įstatymo 12, 11 str. 12 dalį), šiuo metu tai - Aplinkos ministerija. Privalomos procedūros, pridedant balsavimo biuletenio ir balsų skaičiavimo protokolo formas (pavyzdžius) aprašyti Aplinkos ministro įsakymu patvirtintame VISŲ BUTŲ IR KITŲ PATALPŲ SAVININKŲ BALSAVIMO RAŠTU, PRIIMANT SPRENDIMUS, TVARKOS APRAŠE. PASTABA. Visada pasitikrinkite ir naudokitės galiojančia dokumento redakcija. ......................................................................................................................................................................... ......................................................................................................................................................................... Visų butų ir kitų patalpų savininkų balsavimo raštu, priimant sprendimus, tvarkos aprašą galite rasti ir... (skaityti viską)