Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BUHALTERINĖS APSKAITOS TVARKYMAS / Ar privalomas bendrijoje buhalteris (buhalterinė įmonė), kokios jo funkcijos

Ar DNSB apskaitos dokumentus būtinai turi tvarkyti atestuotas buhalteris? ar tai gali atlikti ir patirtį turintis žmogus be atitinkamo išsilavinimo?

Neredaguotas klausimas:
Laba diena, Ar DNSB apskaitos dokumentus būtinai turi tvarkyti atestuotas buhalteris? ar tai gali atlikti ir patirtį turintis žmogus be atitinkamo išsilavinimo?
Klausimą uždavė: Ausra, 2023-02-23
Paskutinė redakcija: 2023-02-23
Reitingas:
(balsavo 0)

Tam tikri specialūs reikalavimai buhalteriui gali būti numatyti Bendrijos įstatuose arba specialius reikalavimus gali kelti bendrijos narių visuotinis susirinkimas. Jeigu tokių specialių reiklavimų nėra, tuomet svarbu tik tai, kad buhalterinę apskaitą tvarkantis asmuo atitiktų Buhalterinės apskaitos įstatymo reiklavimus ir gebėtų pagal šį įstatymą vykdyti veiklą, šį įstatymą galite pasižiūrėti ČIA.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas