Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Ar DNSB pirmininkas su valdybos nariais, vadovaudamasis BENDRIJŲ ĮSTATYMO 14 str. 5 d., gali atleisti darbuotoją darbdavio iniciatyva be bendrijos narių sutikimo?

Neredaguotas klausimas:
Ar DNSB pirmininkas su valdybos nariais vadovaudamasis LIETUVOS RESPUBLIKOS DAUGIABUČIŲ GYVENAMŲJŲ NAMŲ IR KITOS PASKIRTIES PASTATŲ SAVININKŲ BENDRIJŲ ĮSTATYMO 14 str. 5 d. gali atleisti darbuotoją darbdavio iniciatyva be bendrijos narių sutikimo?
Klausimą uždavė: Olita, 2023-10-06
Paskutinė redakcija: 2023-10-07
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu konkretų asmenį konkrečioms paslaugoms teikti išrinko bendrijos nariai, tuomet jie turėtų spręsti ir dėl to asmens atleidimo. Bet jeigu bendrijos nariai nustatė tam tikroms paslaugoms konkretų biudžetą ir įgaliojo bendrijos pirmininką (valdybą) išrinkti paslaugų teikėją, neviršijant nustatyto biudžeto, tuomet bendrijos pirmininkas (valdyba) gali elgtis savo sprendimu, žinoma, neviršydamas nustatyto biudžeto. Tiesa, gali būti išskirtinių atvejų, kai darbuotoją reikia atleisti skubiai, pavyzdžiui, jeigu jis pažeidžia darbo tvarką, dirba apsvaigęs ar pan.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas