Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Turime gyvanamąjame name komercines patalpas, kurių lubas beveik kas mėnesį užlieja varvantis kondensatas iš bendro naudojimo vamzdžių. Pirmininkė nesiima jokių veiksmų. Kas atsakingas už tos problemos sprendimą?

Neredaguotas klausimas:
Turime gyvanamąjame name komercines patalpas,kurių lubas beveik kas mėnesį užlieja varvantis kondensatas iš bendro naudojimo vamzdžių. Pirmininkė nesiima jokių veiksmų. Kas atsakingas už tos problemos sprendimą?
Klausimą uždavė: Oksana, 2023-08-19
Paskutinė redakcija: 2023-08-21
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrijos pirmininkas, sužinoję apie problemą, susijusią su bendrojo naudojimo objektų naudojimu, turi imtis veiksmų, kad išsiaiškintų priežastis ir kad būtų imtasi veiksmų avarinei būklei pašalinti. Jeigu veiksmų nesiimama, savininkas pats gali imtis priemonių, kad būtų konstatuotos faktinės aplinkybės, nustatyta priežastis ir pašalinta avarinė būklė, o po to pareikalauti, kad pagrįstos išlaidos bendrijos (visų savininkų) būtų kompensuotos.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas