Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininkas atostogauja arba laikinai nedarbingas, kas pavaduos

Ar gali bendrijos pirmininkas, išeidamas kasmetinių atostogų, pavaduotoja įdarbinti savo žmoną? Šis įdarbinimas nebuvo aptartas nei su tarybos nariais,nei su gyventojais? Ar būtina per kasmetines pirmininko atostogas paskirti-įdarbinti pavaduojantį asmenį?

Neredaguotas klausimas:
Laba diena. Ar gali bendrijos pirmininkas išeidamas kasmetinių atostogų,pavaduotoja įdarbinti savo žmoną?Šis įdarbinimas nebuvo aptartas nei su tarybos nariais,nei su gyventojais? Ar būtina per kasmetines pirmininko atostogas paskirti-įdarbinti pavaduojantį asmenį?
Klausimą uždavė: Gyventoja, 2023-05-22
Paskutinė redakcija: 2023-05-22
Reitingas:
(balsavo 0)

Aukščiausia organas - bendrijos narių susirinkimas, jis tvirtina ir pirmininko pareigybes, todėl geriausia, kad bendrijos naroų susirinkimas pasakytų, ką įgalioja pavaduoti bendrijos pirmininką atsostogų metu ir kai jis kitaip negali eiti pareigų ir kokį atlygį pavaduojančiam asmeniui nusprendžia mokėti. Skubos tvarka pavaduojantį asmenį - vieną iš valdybos narių galbūt galėtų skirti valdyba arba pirmininkas, kai nėra valdybos, galėtų skirti pavaduojančiu kurį nors bendrijos narį. 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas