Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininkas atostogauja arba laikinai nedarbingas, kas pavaduos

Bendrijos pirmininkė turi nedarbingumą ir valdyba iš valdybos nariu išrinko laikinai einantį pirminko pareigas jos ligos metu. Sudarant naujas sutartis už paslaugas, kas turi sutartyje atstovauti GNB, ar patvirtintas RC pirmininkas ar laikinai einantis. Ar turi teisę valdybos narys susirašinėjimuose bendrijos reikalais su įmonėmis naudoti savo licenzijas..., tokiu būdu reklamuotis?

Neredaguotas klausimas:
Bendrijos pirmininkė turi nedarbingumą ir valdyba iš valdybos nariu išrinko laikinai einantį pirminko pareigas jos ligos metu. Sudarant naujas sutartis už paslaugas , kas turi sutartyje atstovauti GNB, ar patvirtintas RC pirmininkas ar laikinai einantis. Ar turi teisę valdybos narys susirašinėjimuose bendrijos reikalais su įmonėmis naudoti savo licenzijas..., tokiu būdu reklamuotis?
Klausimą uždavė: JŪRATĖ, 2023-09-04
Paskutinė redakcija: 2023-09-05
Reitingas:
(balsavo 0)

Pagal Bendrijų įstatymo 16 str. 9 punkto nuostatas "Kai bendrijos pirmininkas negali eiti pareigų arba bendrijos pirmininko kadencija yra pasibaigusi, bendrijos valdyba skiria vieną iš savo narių laikinai, iki naujo bendrijos pirmininko išrinkimo, eiti bendrijos pirmininko pareigas".

Laikinas nedarbingumas - nėra situacija "negali eiti pareigų", reikėtų palaukti, kol pasveiks arba gauti bendrijos narių sprendimą, kas gali pavaduoti pirmininką jo atostogų ir laikino nedarbingumo metu.

"Negali eiti pareigų" - kai įsidarbina darbe, kur pagal pareigas negali eiti kitų vadovaujančių pareigų, kai emigruoja, suserga nepagydomai taip, kad negali eiti pareigų, miršta ir kita. Tokiais atvejais laikinai, iki bus išrinktas pirmininkas, pavaduoja valdybos narys ir tokiu atveju skubiai šaukiamas susirinkimas pirmininkui išrinkti.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas