Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Ar gali bendrijos pirmininkė nesakyti savo ir keliu kitų įdarbintu darbuotojų tikslių atlyginimų, kiek gauna į rankas, nes mes tik matome bendrijos lapelyje, kiek yra išmokama algų bendrai, kiek sumokame mokesčių už atlyginimus. Nes pirmininkės atsakymas yra kad, ši informacija pažeidžia duomenų apsaugą.

Neredaguotas klausimas:
Ar gali bendrijos pirmininkė nesakyti savo ir keliu kitų įdarbintu darbuotojų tikslių atlyginimų, kiek gauna į rankas, nes mes tik matome bendrijos lapelyje kiek yra išmokama algų bendrai, kiek sumokame mokesčiu už atlyginimus. Nes pirmininkės atsakymas yra kad ši informacija pažeidžia duomenų apsaugą.
Klausimą uždavė: Daiva, 2024-02-01
Paskutinė redakcija: 2024-02-01
Reitingas:
(balsavo 0)

Asmens duomenis reikia saugoti, negalima atskleistų jų daugiau nei būtina. Kita vertus, bendrijos pirmininko atlygį tvirtina bendrijos narių susirinkimas, turėtumėte žinoti kiek, nustatėte. Neaišku apie kokius kitus įdarbintus asmenis klausiate, bet metiniame pajamų ir išlaidų plane, kurį tvirtina bendrijos nariai, atskirai nurodoma, kiek bus skiriama lėšų pastato techninei priežiūrai, kiek aplinkos tvarkymui, kiek laiptinių valymui ir pan.... Todėl gal turėtumėte žinoti skirtas sumas (su privalomai smokesčiais), o kiek gauna įrankas, nereikėtų klausti, tai individualu, gali skirtis, ir nematytume pagrindo tai žinoti.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas