Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Ar gali pirmininkas asmeniškai nustatynėti atlyginimą valytojai ir ar padidinus vyriausybei MMA, pirmininkas ir buhalterė automatiškai gali pasididinti savo atlyginimus be DBSB nariu sutikimo ?

Neredaguotas klausimas:
Ar gali pirmininkas asmeniskai nustatyneti atlyginima valytojai ir ar padidinus vyriausybei MMA, pirmioninkas ir buchaltere automatiskai pasididinti savo atlyginimus be DBSB nariu sutikimo ?
Klausimą uždavė: ANTANAS ZEMAITIS, 2024-02-13
Paskutinė redakcija: 2024-02-13
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrijos nariai turėtų nustatyti didžiausią leistiną išlaidų, skirtų valymo paslaugoms, mėnesinį dydį, tuomet valdymo organas galėtų nustatyti valytojo atlyginimą, neviršydamas tam nustatyto dydžio. Arba bendrijos nariai turėtų patvirtinti konkrečią sumą už konkretų darbą.

Jeigu bendrijos nariai nustato atlygį, susietą su MMA (pavyzdžiui, bendrijos pirmininko atlygį, lygų Vyriausybės nustatytai MMA) ir tai įra įrašyta ir protokole, ir į darbo (paslaugų) sutartį, tuomet atskiro sprendimo pakelti atlygį, kai keičiasi MMA, nereikia.
 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas