Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Kas renka ir atšaukia bendrijos pirmininką iš pareigų

Ar gali būti bendrijos pirmininko rinkimai organiuojami iš anksto - likus 6 mėnesiams iki darbartinio pirmininko kadencijos pabaigos?

Neredaguotas klausimas:
Ar gali būti bendrijos pirmininko rinkimai organiuojami iš anksto - likus 6 mėnesiams iki darbartinio pirmininko kadencijos pabaigos?
Klausimą uždavė: Tadas, 2023-03-08
Paskutinė redakcija: 2023-03-08
Reitingas:
(balsavo 0)

Naujas bendrijos pirmininkas (gali būti perrinktas ir tas pats asmuo) turi būti išrinktas dar nepasibaigus esamo bendrijos pirmininko kadencijai, galima tai padaryti ir prieš pusę metų, jeigu bendrijos nariai mato tam pagrindo.

Į protokolą galima įtraukti ir tokius sprendimus kaip, pavyzdžiui, kad išrinktasis bendrijos pirmininkas pareigas pradės eiti po to, kai pasibaigs esamo bendrijos pirmininko kadencija (galima nurodyti ir konkrečią datą) ir po to, kai išrinktasis asmuo bus įregistruotas bendrijos vadovu Juridinių asmenų registre VĮ Registrų centre. Taip pat reikėtų numatyti, kas įpareigojamas pasirašyti įrašą dėl darbo sutaries pasibaigimo esamo bendrijos pirmininko darbo sutartyje ir kas pasirašys naujojo bendrijos pirmininko darbo sutartį, taip pat galbūt ir jos pakeitimus, jeigu tokių būtų, ir įrašą apie jos pasibaigimą ateityje.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas