Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Ar gali DNSB pirmininkas įrengtoje automobilių aikštelėje savavališkai sužymėti {nupiešti } juostas- automobiliam vietas bei pažymėti geltonomis linijomis, kur negalima statyti automobilio, ar tai nepažeidžia kitų gyventojų teisių?

Neredaguotas klausimas:
LABA DIENA AR GALI DNSB PIRMININKAS ĮRENGTOJE AUTOMOBILIU AIKŠTELĖJE SAVAVALIŠKAI SUŽYMĖTI {NUPIEŠTI }JUOSTAS AUTOMOBILIAM VIETAS BEI PAŽYMĖTI GELTONOM LINIJOM KUR NEGALIMA STATYTI AUTOMOBILIO AR TAI NEPAŽEIDŽIA KITU GYVENTOJU TEISES .
Klausimą uždavė: JONAS, 2022-09-19
Paskutinė redakcija: 2022-09-19
Reitingas:
(balsavo 0)

Turbūt pirmininkas norėdamas gero pažymėjo linijas (kad vairuotojams būtų lengviau parkuotis ir atkreipti dėmesį, kad kažkur negalima parkuotis)? Ar jis pažymėjo, kad negalima parkuoti ten, kur galima? Ar jis ne bendrijai prilklausančiose aikštelėse padarė žymas?... Nelabai aišku, apie kokius galimus jūsų teisių pažeidimus klausiate. Dėl automobilių aikštelių įrengimo ir eismo taisyklių nepakomentuosime (ne mūsų kompetencija), o jeigu klausimas kitas ir susijęs su bendrijos veiklos organizavimu, prašau klausimą patikslinti.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas