Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KAUPIAMOSIOS LĖŠOS / Kaupiamųjų lėšų naudojimas

Ar galima kaupiamąsias lėšas panaudoti norint pakeisti aplūžusias, neužsidarančias,vos besilaikančias ant sienos, pašto dėžutes?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki! Ar galima kaupiamąsias lėšas panaudot norint pakeisti aplūžusias,neužsidarančias,vos besilaikančias ant sienos, pašto dėžutes?
Klausimą uždavė: Vanda, 2023-09-11
Paskutinė redakcija: 2023-09-11
Reitingas:
(balsavo 0)

Naujų pašto dėžučių įsigijimą vertintume kaip bendrojo naudojimo objekto pagerinimą, renovavimą, naujo sukūrimą (juk ne remontuoti norite), todėl manytume, kad tam reikėtų daugumos savininkų pritarimo ir reikėtų atskirai priskaityti už tai mokestinius įnašus. Arba dauguma savininkų galėtų suteikti ir specialų leidimą panaudoti tam kaupiamąsias lėšas, bet sukauptas ne pagal ilgalaikį planą, o atsargai (nesuplanuotiems darbams).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas