Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko darbo sutartis

Ar galima laikyti adekvačiu mėnėsinį atlyginimą bendrijos pirmininkui 500 eur., jam administruojant 37 butų namą?

Neredaguotas klausimas:
Ar galima laikyti adekvačiu mėnėsiniu atlyginimu bendrijos pirmininkui 500 eur. jam administruojant 37 butų namą?
Klausimą uždavė: Arturas, 2022-09-16
Paskutinė redakcija: 2022-09-19
Reitingas:
(balsavo 0)

Biudžetą bendrijos pirmininko atlyginimui nustato bendrijos narių visuotinis susirinkimas. Pirmininko atlyginimas - susitarimo dalykas: už kiek jis sutinka vykdyti pareigas ir kiek bendrijos nariai sutinka jam už tai mokėti. Būna, kad ir mažoje bendrijoje darbo daugiau nei didelėje (pavyzdžiui, renovacija vyksta), būna, kad asmuo sutinka vykdyti pirmininko pareigas už simbilinį atlygį.

Jeigu bendrijos nariai patvirtino tokį bendrijos pirmininko atlyginimą, reiškia, jis suderintas. Galima sprendimą pakeisti. Kiekvienais metais bendrijos pirmininkas turi pateikti bendrijos nariams metines finansines ir veiklos ataskaitas ir kiekvienais metais bendrijos nariai turi patvirtinti naują bendrijos biudžetą, kuriame yra ir bendrijos pirmininko atlyginimo dalis.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas