Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko darbo sutartis

Į ką kreiptis dėl neteisėto bendrijos pirmininko atlyginimo išsimokėjimo, jeigu per visuotinį bendrijos narių susirinkimą klausimas dėl darbo sutarties pasirašymo, darbo krūvio ir darbo užmokesčio nebuvo įtrauktas į darbotvarkę ir nebuvo svarstomas.

Neredaguotas klausimas:
Kur kreiptis dėl neteisėto bendrijos pirmininko atlyginimo išsimokėjimo, jeigu per visuotinį bendrijos narių susirinkimą klausimas dėl darbo sutarties pasirašymo, darbo krūvio ir darbo užmokesčio nebuvo įtrauktas į darbotvarkę ir nebuvo svarstomas.
Klausimą uždavė: Stasė, 2022-06-15
Paskutinė redakcija: 2022-06-15
Reitingas:
(balsavo 1)

Valstybinės darbo inspekcijos pozicija yra tokia, kad bendrijos pirmininkas būtinai turi būti įdarbintas pasirašant darbo sutartį, taigi, už darbą jam turi būti mokamas atlygis. Siūlytume pirmiausiai raštu kreiptis į jūsų bendrijos pirmininką - paprašyti paaiškinti, kas ir kada priėmė sprendimą jam mokėti būtent tokį atlygį (gal nedalyvavote tame susirinkime, gal metiniame biudžete buvo patvirtinta pirmininko atlyginimui skirta tam tikra suma, o biudžetas nepakeistas ir tebegalioja ar pan.), tegul pirmiausiai pirmininkas juma paaiškina. Jeigu atsakymo negautumėte, galite kreiptis į savivaldybę, kad įpareigotų jūsų pirminiką detaliai atsakyti jums į klausimus. Tik gavus paaiškinimus galima spręsti, ar atlyginimas mokamas neteisėtai.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas