Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Ar gyvenamojo namo bendrijo pirmininkas gali, nesužinojęs gyventojų nuomonės dėl namo pastato enovacijos, pradėti investicinio projekto užsakymo procedūrą?

Neredaguotas klausimas:
Gyv namo pirmininkas gali ,nesužinojęs gyventojų nuomonės dėl namo renovacijos, pradėti investicinio projekto užsakymą ?
Klausimą uždavė: Nelė, 2021-11-23
Paskutinė redakcija: 2021-11-25
Reitingas:
(balsavo 0)

Pastato atnaujinimo jį pagerinant (renovacijos) klausimas - visų savininkų kompetencijos, tam turi pritarti daugiau nei pusė visų butų ir kitų patalpų savininkų arba dar daugiau savininkų. Detalesnės informacijos apie procedūras kreipkitės į Aplinkos projektų valdymo agentūrą.

Cituojame Būsto energijos taupymo agentūros pranešimą: "<...> visi prašymai, dokumentai ir informacija, susijusi su daugiabučių namų atnaujinimu (modernizavimu) nuo 2021 m. lakpričio 1 d. turėtų būti teikiami Aplinkos projektų valdymo agentūrai. Dokumentus ir užklausimus galite pateikti Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos informacinėje sistemoje (DNAMP), el. paštu: renovacija@apva.lt, taip pat adresu: Labdarių g. 3, LT-01120 Vilnius."

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas