Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Mokestinius pranešimus pateikianti įmonė nepateikia bendrijos pirmininko kontaktų, į ką tokiu atveju reikėtų kreiptis?

Neredaguotas klausimas:
Įmonė suteikianti paslaugas į mokėjimo sąskaita įtraukia ir bendrijos pirmininko atlyginimą{ nors yra ir namo administratorius}, bet nepateikia namo pirmininko kontaktų, kur tokiu atveju reikttų kreiptis?
Klausimą uždavė: Danutė, 2021-11-22
Paskutinė redakcija: 2021-11-22
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrijų įstatymo 21 str. 4 dalies 8 punktas nurodo, kad butų ir kitų patalpų savininkai turi teisę "susipažinti su bendrijos narių sąrašu (įgaliotinių sąrašu) ir gauti bendrijos organų narių kontaktinius duomenis". Kreipiantis su prašymu pateikti bendrijos pirmininko kontaktinius duomenis reikėtų nurodyti šį Bendrijų įstatymo straipsnį kaip teisėtą pagrindą tuos duomenis gauti, taip pat paaiškinti, kad prašo vienas iš savininkų (konkretaus buto ar patalpos). Jeigu kontaktinių duomenų vis tiek negaunate, galima pateikti tokį rašytinį reikalavimą pirmininkui bendrijos registracijos adresu, galima to paklausti valdybos narių (jeigu yra), revizoriaus, kaimynų arba galima kreiptis į savivaldybę, kad tarpininkautų ir įpareigotų bendrijos pirmininką su jumis susisiekti. Dar viena galimybė - užsakyti bendrijos elektroninį sertifikuotą išrašą VĮ Registrų centre, jame įprastai būna pateikti kontaktiniai duomenys.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas