Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BUHALTERINĖS APSKAITOS TVARKYMAS / Kiti buhalterinės apskaitos ypatumai

Ar įmanoma pasitvirtinti kitą finansinių metų pabaigą/pradžią, pvz. kovo 31 ir pasitvirtinti ataskaitas susirinkime per sekančius 3 mėn., nes pastatas poilsio paskirties ir neįvyksta susirinkimai.

Neredaguotas klausimas:
Ar įmanoma pasitvirtinti kitą finansinių metų pabaigą/pradžią pvz. kovo 31 ir pasitvirtinti ataskaitas susirinkime per sekančius 3 mėn., nes pastatas poilsio paskirties ir neįvyksta susirinkimai.
Klausimą uždavė: Tomas, 2022-05-17
Paskutinė redakcija: 2022-05-18
Reitingas:
(balsavo 0)

Nors Civilinio kodekso 2.52 straipsnio "Juridinio asmens finansiniai metai" nuostatose numatyta, kad juridinio asmens finansiniais metais gali būti ir kitas nei kalendoriniai metai dvylikos mėnesių laikotarpis, tačiau Bendrijų įstatyme nurodyta, kad "bendrijos finansiniai metai sutampa su kalendoriniais metais" (žr. Bendrijų įstatymo 17 str. 4 dalį). Finansines ataskaitas galima patvirtinti ir organizuojant balsavimą raštu.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas