Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Kas renka ir atšaukia bendrijos pirmininką iš pareigų

Ar reikia VĮ Registrų centre naujai įregistruoti bendrijos pirmininką ir valdybos narius, jei visuotiniame bendrijos narių susirinkime pirmininku ir valdybos nariais buvo išrinkti visi tie patys asmenys t. y. jų įgaliojimai buvo pratęsti dar vienai 3 m. kadencijai.

Neredaguotas klausimas:
Ar reikia VĮ Registrų centras naujai įregistruoti bendrijos pirmininką ir valdybos narius, jei visuotiniame bendrijos narių susirinkime pirmininku ir valdybos nariais buvo išrinkti visi tie patys asmenys t. y. jų įgaliojimai buvo pratęsti dar vienai 3 m. kadencijai.
Klausimą uždavė: Andrius, 2021-10-13
Paskutinė redakcija: 2021-10-14
Reitingas:
(balsavo 0)

Dar vienai kadencijai išrinkus buvusius bendrijos valdymo organų narius (pirmininką ir kitus valdybos narius), tuos pačius asmenis reikia iš naujo įregistruoti VĮ Registrų centre. Kol to nepadarėje, jie nėra valdymo organų nariai de jure ir gali kilti problemų (pavyzdžiui, organizacija gali nepripažinti pirmininko parašo pasirašant sutartį ir pan.).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas