Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kas ir kokius mokesčius privalo mokėti bendrijoje

Ar turime mokėti už lifto eksploataciją, jeigu komercinės patalpos yra daugiabučiame name, pirmame aukšte su atskiru įėjimu, ir neturime priejimo prie lifto ir bendrosios laiptines?

Neredaguotas klausimas:
Ar turime moketi uz lifto eksploatecija, jeigu komercines patalpos yra daugiabuciame name pirmame aukste su atskiru iėjimu ir neturime priejimo prie lifto ir bendrosios laiptines?
Klausimą uždavė: Remigija Mančienė, 2022-11-29
Paskutinė redakcija: 2022-11-29
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrijos narių susirinkiamas tvirtina bendrojo naudojimo objektų aprašą. Jeigu tame apraše bus nurodyta, kad liftas tam tikrų konkrečių patalpų savininkui nepriskiriamas, tam savininkui bus galima nepriskaityti naudojimosi liftu (eksploatacinių) išlaidų, tokių kaip mokėjimas už lifto elektrą, už lifto valymą ir pan. Kreipkitės į bendrijos pirmininką.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas