Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KAUPIAMOSIOS LĖŠOS / Kaupiamųjų lėšų tarifo nustatymas

Ar yra reglamentuota, kad gyvenamųjų patalpų savininkams ir negyvenamųjų patalpų (garažų) savininkams taikomas kaupiamųjų įnašų mėnesinis dydis (tarifas) turi būti skirtingas, kad garažų savininkai kaupia mažiau, nes garažų vertė mažesnė nei butų?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki, ar yra reglamentuota, jog gyvenamųjų plotų savininkai ir negyvenamųjų kaupiamasis tarifas turi būti skirtingas. Garažų mažesnis, nes jo ir vertė mažesnė nei buto. Ačiū
Klausimą uždavė: Ilona, 2021-05-31
Paskutinė redakcija: 2021-06-01
Reitingas:
(balsavo 0)

Mėnesinis kaupiamųjų lėšų dydis nėra siejamas su savininko nuosavybės teise valdomo turto verte, bet yra daug kitų dalykų, į kuriuos būtina atsižvelgti nustatant mėnesinį kaupiamųjų įnašų dydį. Pateiktas klausimas ne visai aiškus, tik primename, kad visi mokesčiai priskaitomi proporcingai pagal plotą. Jeigu kalbame apie garažus, esančius pastate, gali būti, kad butų savininkai kaupia tokiems darbams, kuriems garažų savininkai kaupti neturi ir atvirkščiai - garažų savininkai gali kaupti tokiems darbams, kurie neaktualūs butų savininkams (reikia žiūrėti bendrojo naudojimo objektų aprašą, susirinkimų sprendimus ir kita.).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas