Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BUHALTERINĖS APSKAITOS TVARKYMAS / Kiti buhalterinės apskaitos ypatumai

Atsiųskite, prašau, mano mokėjimų visą istoriją nuo to momento, kai pradėjote tvarkyti DNSB buhalterinę apskaitą. Pradedu nebesuprasti, kaip Jūs tuos skaičius valdote.

Neredaguotas klausimas:
Sveiki, Atsiųskite prašau mano (mok. kodas 638181) mokėjimų visą istoriją nuo to momento, kai pradėjote tvarkyti DNSB "Laivų skersgatvis" buhalterinę apskaitą. Pradedu nebesuprasti, kaip Jūs tuos skaičius valdote. Širdingai, Darius Edvardas Anužis
Klausimą uždavė: Darius Edvardas Anužis, 2022-10-19
Paskutinė redakcija: 2022-10-20
Reitingas:
(balsavo 0)

Buhalterinė apskaita vykdoma vadovajantis teisės aktais, bendrijos patvirtintu biudžetu ir bendrijos vadovo (pirmininko) nurodymais. Bendrijos pirmininkas privalo pateikti jums išsamius paaiškinimus į jūsų pateiktus klausimus dėl įmokų ir kitus. Siūlome pirmiausiai kreiptis į jūsų bendrijos pirmininką suformuluojant konkrečius klausimus, jeigu reikės, duomenis pateiks ir buhalteris. Žr. Bendrijų įstatymo 14.7 str.

Papildomai informuojame, kad savininkai, kurių namų bendrijų apskaitą tvarko UAB "Skaidri apskaitos sistema", turi galimybę patys prisijungti prie e. savitarnos www.dnsb.eu, kur gali patys peržiūrėti jam priskaitytus mokesčius, taip pat ir istorinius.

Bendrijų įstatymo 14 str.:
7. Visi butų ir kitų patalpų (pastatų) savininkų raštu bendrijos pirmininkui pateikti prašymai, skundai ir kiti dokumentai registruojami ir nagrinėjami bendrijos įstatuose nustatyta tvarka. Bendrijos pirmininkas privalo per 10 darbo dienų nuo buto ar kitų patalpų (pastato) savininko kreipimosi gavimo dienos suteikti išsamią informaciją apie bendrijos organų sprendimus, bendrijos turtą, kaupiamąsias lėšas, įmokas ir kitus privalomus mokėjimus, susijusius su bendrijos veikla. 
 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas