Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BALSAVIMAS RAŠTU BENDRIJOS NARIŲ / Balsavimas raštu, ar galima organizuoti elektroniniu būdu (elektroninis balsavimas)

Balsavimas raštu. Elektroninis balsavimas "Dnsb.eu" savitarnoje

Neredaguotas klausimas:
{quest_orig}
Klausimą uždavė: , 2021-02-03
Paskutinė redakcija: 2021-02-10
Reitingas:
(balsavo 0)

Galima naudotis ir e. balsavimo galimybėmis, tačiau e. būdu balsuoti gali tik tie asmenys, kurie naudojasi kvalifikuotu e. parašu. SVARBU. Turi būti užtikrinta galimybė dalyvauti balsavime ir kitiems, kvalifikuotu e. parašu nesinaudojantiems asmenims (jeigu tokių yra).

UAB "Skaidri apskaitos sistema" buhalterinės apskaitos paslaugomis besinaudojančių bendrijų pirmininkai gali organizuoti bendrijos narių (taip pat ir visų savininkų) balsavimą raštu e. savitarnoje "Dnsb.eu" (e. sistemoje sukuriamas balsavimo biuletenis, iš e. sistemos išsiunčiamas balsuotojui, e. sistemoje gaunamas su įrašytu sprendimu ir pasirašytas kvalifikuotu e. parašu).

DĖMESIO. Balsavimo raštu tvarką reglamentuoja Bendrijų įstatymas, Aplinkos ministro įsakymai, bendrijų įstatai, todėl balsavimo organizatorius prisiima atsakomybę už visų balsavimo procedūrų teisingą taikymą. Savo klientams UAB "Skaidri apskaitos sistema" teikia paaiškinimus ir padeda naudotis e. galimybėmis. 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas